Sty

Oświadczenie Rady Izby Komorniczej w Łodzi z dnia 12 stycznia 2015

Rada Izby Komorniczej w Łodzi, na posiedzeniu w dniu 12 stycznia 2015, po wysłuchaniu wyjaśnień Asesora Komorniczego Michała Kubika, zdecydowała o skierowaniu do Komisji Dyscyplinarnej przy Krajowej Radzie Komorniczej wniosku przeciwko Asesorowi. Wniosek dotyczy czynności zajęcia ciągnika podejmowanych przez Asesora, w dniu 7 listopada 2014 w miejscowości Kulany, jako Zastępcy Komornika Jarosława Kluczkowskiego.

Informujemy jednocześnie, że według informacji uzyskanych z kancelarii, dziś rano, rozpoczęto procedurę likwidacji szkody, jaką poniósł Właściciel pojazdu, poprzez zgłoszenie sprawy do Ubezpieczyciela.

Samorząd deklaruje także pomoc w jak najszybszej realizacji zapisów polisy.

Jednocześnie Rada Izby wyraża głębokie ubolewanie z powodu sytuacji w jakiej znalazł się Właściciel pojazdu, który nie był dłużnikiem w przedmiotowej sprawie.

Rzecznik Prasowy Izby Komorniczej
w Łodzi